What's happening?

Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

Mar. 25, 2021USAPG-13
Your rating: 0
8.3 3 votes

Synopsis

Jeśli poszukiwałeś miejsca gdzie obejrzeć cały film Godzilla vs. Kong online, to dobrze trafiłeś. Na domowe-kino.pl znajdziesz dużą ilość filmów i seriali online z dubbingiem oraz w oryginalnej wersji językowej. Oglądaj Godzilla vs. Kong  cały film online bez reklam na naszej stronie. Ta produkcja należy do gatunków: Akcja, Sci-Fi. Przed rozpoczęciem oglądania, zapoznaj się z poniższym opisem filmu.

Kolejna superprodukajca rozgrywająca się po wydarzeniach z Godzilli II: Król Potworów. W taki właśnie sposób można opisać film. To właśnie podczas promocji tego ostatniego reżyser  został zapytany o kolejne losy potworów.

Od jakiegoś czasu wokół filmu narasta szum, bynajmniej nie pozytywny. Doszło do kilku opóźnień, a brak jakiegokolwiek sensownego zwiastuna z pewnością wywołał panikę u wyczekujących na premierę fanów. Podczas gdy Godzilla i Kong: Wyspa Czaszki osiągnęły przyzwoite, jeśli nie ogromne, liczby w kasie, Godzilla II: Król potworów okazał się czymś w rodzaju krytycznej i komercyjnej klapy.

Twórca nie chce powiedzieć, dlaczego w filmie  potwory będą walczyć, ale wyjaśnia, dlaczego musi do tego dojść. Uważa, że tyczy się to podstawowych instynktów, które sprawiają, że ludzie chcą zobaczyć taką walkę. Odnosi się do mitów ze starożytnej Grecji, gdzie bogowie toczyli boje pomiędzy sobą. Sądzi też, że z tego samego powodu ludzie oglądają dokumenty o przyrodzie, by zobaczyć jak zwierzęta chcą ze sobą walczyć.

Dodaje, że jego zdaniem to coś zapisanego w gwiazdach oraz coś co musi się wydarzyć oraz coś, co każdemu widzowi przyniesie ogrom frajdy, a także satysfakcję. Podkreśla, że Kong był bezpośrednią inspiracją do powstania Godzilli i japoński potwór był odpowiedzią na amerykańskiego Tytana. Sądzi więc, że ta walka to przeznaczenie, które musi się wypełnić. Przyznaje, że przypomina to walkę Dawida z Goliatem, ale zaznacza, że Kong na pewno urośnie, bo wydarzenia rozgrywają się wiele lat po jego filmie. Wie, że Godzilla jest faworytem, ale widzi inteligencję Konga jako jego przewagę. Potwór umie wykorzystywać otoczenie i narzędzia na swoją korzyść. Pamiętamy, że w filmie „Wyspa Czaszki” użył drzewa jako maczugi.

Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
Original title Godzilla vs. Kong

Similar titles

Strzelec
Underdog
Botoks
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
The Parts You Lose
Świat w ogniu
Aniołki Charliego
Szybcy i wściekli 9
Deadpool 2
Predator
Avengers: Koniec gry

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
Miłego seansu!