What's happening?

Mulan

Mulan

Sep. 04, 2020USA115 Min.PG-13
Your rating: 0
10 5 votes

Synopsis

Jeśli poszukiwałeś miejsca gdzie obejrzeć cały film Mulan online, to dobrze trafiłeś. Na domowe-kino.pl znajdziesz dużą ilość filmów i seriali online z dubbingiem oraz w oryginalnej wersji językowej. Oglądaj Mula  cały film online bez reklam na naszej stronie. Ta produkcja należy do gatunków: Fantasy, Przygodowy. Przed rozpoczęciem oglądania, zapoznaj się z poniższym opisem filmu.

„Mulan” to kompletny hollywoodzki film, którego brakowało nam w kinie latem 2020 roku. Chociaż jest to dalekie od ideału, filmy Disneya rzeczywiście robią wrażenie, a większość z nich jest pozytywna.
„Mulan” to aktorski remake animowanego filmu Disneya z 1998 roku, więc jest też najlepszy, ponieważ jest najbardziej przemyślanym przykładem adaptacji prototypu animacji. Film wyreżyserowany przez Niki Caro nie odtwarza błędów swoich poprzedników, to znaczy nie jest dziwną, realistyczną animacją z gadającymi zwierzętami jak „Król Lew”, ani też nie przypomina „Ah Tania imitacja Bollywood działa jak łacina.

Obraz jest prawie taki sam jak obraz w animacji. Bohaterką jest Hua Mulan (Liu Yifei), córka Hua Mulana, która musi dostosować się do sztywnego schematu życia, czyli tego, co kobiety mogą i powinny robić oraz do określonych ról społecznych.
W obliczu niebezpieczeństwa sił zła atakujących kraj przy wsparciu złej wiedźmy, władca kraju wydał dekret nakazujący obywatelom wyznaczenie męskiego spadkobiercy do wojska i walki z wrogiem. Ponieważ Huazhou ma tylko córkę, a Hua Mulan ma niezwykłe moce, dziewczyna postanawia udawać chłopca i stawić czoła przeciwnikowi jako żołnierz.

Główna różnica między filmem a animowaną wersją „Mulan” (która niemal od razu może przykuć twoją uwagę) polega na tym, że Disney zrezygnował w tym przypadku z wstawiania muzyki w formie piosenki (na szczęście). Wszystkie elementy magiczne zostały również zredukowane do niezbędnego minimum, w tym smok Mushu, który lubią fani animacji. Myślę, że to wielka zaleta.

Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Original title Mulan
IMDb Rating 5.6 102,486 votes
TMDb Rating 7.1 4,047 votes

Director

Niki Caro
Director

Cast

Liu Yifei isHua Mulan
Hua Mulan
Jet Li isThe Emperor
The Emperor
Tzi Ma isHua Zhou
Hua Zhou
Donnie Yen isCommander Tung
Commander Tung
Gong Li isXian Niang
Xian Niang
Jason Scott Lee isBöri Khan
Böri Khan
Yoson An isChen Honghui
Chen Honghui
Cheng Pei-Pei isThe Matchmaker
The Matchmaker
Ron Yuan isSergeant Qiang
Sergeant Qiang

Similar titles

Jak wytresować smoka 3
Doktor Dolittle
Król Lew
Jurassic World: Upadłe królestwo
Kraina lodu 2
Piękna i Bestia
Avengers: Koniec gry
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
Iniemamocni 2
Player One
Angry Birds Film
Kraina Lodu. Przygoda Olafa

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
Miłego seansu!