What's happening?

Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

Jul. 01, 2021USAPG
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Jeśli poszukiwałeś miejsca gdzie obejrzeć cały film Top Gun: Maverick online, to dobrze trafiłeś. Na domowe-kino.pl znajdziesz dużą ilość filmów i seriali online z dubbingiem oraz w oryginalnej wersji językowej. Oglądaj Top Gun: Maverick  cały film online bez reklam na naszej stronie. Ta produkcja należy do gatunków: Akcja, Dramat. Przed rozpoczęciem oglądania, zapoznaj się z poniższym opisem filmu.

W nadchodzącej adaptacji Josepha Kosińskiego Tom Cruise wciela się ponownie w rolę Pete’a „Mavericka” Mitchella. Aktorzy gwarantują, że nowy przebój będzie miał podobny klimat do swojego poprzednika. Tym razem Mavericks posłuży jako wykładowca w słynnej szkole lotniczej. Val Kilmer powróci do przeciwnika bohatera, Toma „Icemana” Kazansky’ego (Tom „Iceman” Kazansky). Miles Teller zagra syna gęsi granego przez Anthony’ego Edwardsa w „High Aspirations”. Gęś to przyjaciel „Mavericka”, który zginął w wypadku. W filmie wystąpili również Glen Powell (Glen Powell) i Jennifer Connelly (Jennifer Connelly). Monica Barbaro (Monica Barbaro) wcieli się w rolę dziewczyny z roli Milesa Tellera. Thomasin McKenzie zagra córkę Jeffinera Connelly’ego. Występują także Charles Parnell, Chelsea Harris, Jay Ellis, Bashir Salahuddin i Danny Ramirez, a także Jon Hamm i Ed Harris Z synem Billa Pullmana Lewisem. Manny Jacinto zagra pilota o imieniu Fritz.

Po ponad 30-letniej służbie w marynarce wojennej USA Pete „Mavericks” Mitchell (Tom Cruise) jest jego najwyższą pozycją. Jest starszym pilotem i odpowiada za testowanie najnowocześniejszych maszyn. Kiedy poprowadził specjalną grupę pilotażową do szkolenia jej uczestników do udziału w misjach, których nigdy wcześniej nie wykonywano, spotkał się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Mills Teller), o kryptonimie „Kogut”, Syn syna przyjaciela, Guana Nicka Bradshawa, nosi kryptonim „Gęś”. Zginął na jednej z misji kilka lat temu.

Mavericks stają w obliczu niepewnej przyszłości i ducha przeszłości. Zmierzył się ze swoimi lękami i demonami iw końcu złożył ostateczną ofiarę za ludzi wybranych do wykonania zadania.

Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Original title Top Gun: Maverick

Director

Cast

Tom Cruise isCaptain Pete 'Maverick' Mitchell
Captain Pete 'Maverick' Mitchell
Val Kilmer isAdmiral Tom 'Iceman' Kazansky
Admiral Tom 'Iceman' Kazansky
Miles Teller isBradley
Bradley "Rooster" Bradshaw
Jennifer Connelly isPenny Benjamin
Penny Benjamin
Jon Hamm isVice Admiral
Vice Admiral
Roberta Sparta isAdministrator
Administrator

Similar titles

Na noże
Wojna o prąd
Sala samobójców. Hejter
Bad Boys for Life
Tylko sprawiedliwość
Ciemniejsza strona Greya
Boże Ciało
X-Men: Mroczna Phoenix
Glass
Śnieżna paczka
(Nie)znajomi
Coco Chanel

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
Miłego seansu!